Relacja z meczu Drama Zbrosławice - UNIA KSIĄŻENICE.

2017-11-05 12:21:27, wyświetleń: 1085 W sobotnie południe 4 listopada o godzinie 12:30 zostało rozegrane spotkanie w ramach XIII kolejki Ligi Okręgowej.

Tuż po dotarciu na stadion dostrzegamy DRAMATyczny stan murawy w Zbrosławicach, a w zasadzie Ptakowicach, gdzie swoje mecze rozgrywa Drama.
Piłkarze obydwu drużyn zgodnie przyznają, że gra dzisiaj będzie bardzo trudna oraz nieprzewidywalna na tak złej murawie.
Ale warunki są takie same dla obydwu drużyn.

Unia wychodzi w następującym zestawieniu:
Podpłoński - Siedlok, Kaczmarczyk, Stopa, Malcher, Adamkowski (C), Kośmider, Suchiński, Przybyszewski, Kołodziejczyk, Drapacz.

Na ławce rezerwowych pozostali: Niemiec, Kuczera, Smołka, Skowronek, Tomas, Adamczyk.

Unia fantastycznie rozpoczęła spotkanie.
Już w 2 minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Kołodziejczyk, który głową skierował piłkę do bramki gospodarzy po dośrodkowaniu.
Mamy wynik 0 : 1.
Kolejne emocje mieliśmy dopiero w 23 minucie kiedy to po uderzeniu Jacka Drapacza piłka trafiła w poprzeczkę bramki gospodarzy.
Na boisku raz po raz widzieliśmy problemy w utrzymaniu równowagi piłkarzy obydwu drużyn.
W 32 minucie Marcin Kołodziejczyk stanął w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem Dramy, ale ugrzązł w polu bramkowym i nie zdołał oddać celnego strzału.
Minutę później Drama przeprowadziła groźną akcję, ale nasi obrońcy zdołali sparować piłkę na rzut rożny.
W 43 minucie nastąpiło podwyższenie wyniku spotkania. Bardzo dobra dwójkowa akcja Arka Suchińskiego z Kamilem Kaczmarczykiem zakończyła się golem tego drugiego.
Na tablicy widnieje wynik 0 : 2.
W 50 minucie spotkania Rafał Przybyszewski zdecydował się na atomowe uderzenie, po którym bramkarz z dużymi problemami wybija piłkę na rzut rożny.
Kolejna akcja miała miejsce już w 52 minucie spotkania. Jacek Drapacz próbował "wcinką" pokonać bramkarza Dramy, lecz piłka wylądowała na bocznej siatce bramki Dramy.
W 56 mincuie kapitalną robinsonadą popisuje się Przemek Podpłoński.
Kolejne gol ujrzeliśmy w 76 minucie, kiedy to po faulu na Przemku Kośmidrze sędzia spotkania zdecydował się wskazać na "11 metr" boiska. Standardowo pewnym egzekutorem okazał się nasz kapitan Rafał Adamkowski.
Mamy wynik 0 : 3.
W 86 minucie gospodarze strzelają honorowego gola.
Unia mogła podwyższyć swoje prowadzenie, ale w 88 minucie Darek Adamczyk uderzył w poprzeczkę bramki gospodarzy.
Końcowy wynik już nie uległ zmianie.

Żółte kartki: Siedlok.
Widzów: około 100.
Gole: Kołodziejczyk, Kaczmarczyk, Adamkowski.

Kolejne ligowe emocje już 12 listopada na stadionie w Książenicach.
Naszym przeciwnikiem będzie Jedność Przyszowice, która ma taką samą ilość zdobytych punktów jak nasza drużyna. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe spotkanie. Start meczu o godzinie 13:00.
Niebawem pojawi się zapowiedź tego spotkania.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją gospodarzy z wczorajszego meczu. Pod poniższym linkiem dostępna jest również galeria zdjęć z wczorajszego meczu.