Relacja z meczu XI kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej Przyszłość Ciochowice - UNIA KSIĄŻENICE.

2018-10-14 10:05:39, wyświetleń: 968 Mecz z gatunku tych najgorszych. Na boisku spotyka się lider tabeli z ostatnią drużyną.

Wiedzieliśmy, że gospodarze będą chcieli za wszelką cenę urwać punkty faworyzowanej Unii.
Jedno z większych boisk ligowych dało się we znaki naszym zawodnikom.
W pierwszej części spotkania zdecydowanie dominował nasz zespół.
Już w 7 minucie na dośrodkowanie lewą nogą zdecydował się Łukasz Michalski, który kapitalnie wypatrzył w polu karnym Kamila Kaczmarczyka.
Kamil precyzyjnym strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.
Kolejna dobra sytuacja podbramkowa miała miejsce w ... 43 minucie !!
Łukasz Michalski precyzyjną podcinką piłki nad bramkarzem umieścił piłkę w siatce.
Po tym golu wszyscy zawodnicy Unii zrobili "kołyskę" dla ARTURA TUMULI, któremu przyszedł na świat w tym tygodniu syn JAKUB.
Artur wszystkiego najlepszego dla całej Waszej rodziny !! : )

Jeszcze przed przerwą widzieliśmy kolejnego gola autorstwa Łukasza Michalskiego.
To był zdecydowanie jego najlepszy mecz w tym sezonie.
Łukasz był czołowym zawodnikiem w starciu z Ciochowicami, raz po raz zagrażając bramce Przyszłosci, pamiętając jednocześnie o defensywnych obowiązkach.

Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 3 - 0 dla Unii.
W przerwie trener Koczy podkreślał zawodnikom, że tylko na własne życzenie możemy przysporzyć sobie kłopotów w tym spotkaniu.
Tak też faktycznie było.
W drugiej połowie dominowali zawodnicy Ciochowic, którym brakowało jednak wykończenia akcji.
W 55 minucie z rzutu wolnego Ciochowice zdobywają gola. Źle ustawiony mur przez Mateusza Niemca oraz precyzyjny strzał zawodnika gospodarzy pozwoliły uwierzyć w siebie zawodnikom Ciochowic.
Po tym golu wydało się, że Unia postawi na swoim, jednak raz po raz przegrywaliśmy walkę w środku pola, bądź niedokładnie podawaliśmy piłkę. Nie udało przejąć się nam inicjatywy w środku pola, co tylko napędzało zespół gospodarzy.
Bardzo pewnie w obronie wystapiła dwójka "stoperów" Michał Siedlok oraz Jakub Gnyp. W zasadzie nie popełnili oni żadnego błedu, który przyczyniłby się do utraty gola przez nasz zespół.
Goście kontaktowego gola na 2 - 3 zdobyli w 82 minucie po stałym fragmencie gry z rzutu rożnego.
Na szczęście Unii udaje się wygrać trudny mecz w Ciochowicach dopisując kolejne 3 punkty do ligowego dorobku.

Za tydzień w niedzielę kolejne ligowe emocje.
Do Książenic zawita beniaminek z Gliwic - Sośnica.
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.