Kryzys Unii Książenice ?

2020-10-25 09:30:40, wyświetleń: 719 W meczu XIV kolejki o Mistrzostwo IV ligi Unia Książenice uległa na "swoim" boisku 1 do 3 Spójni Landek.

Wyjściowy skład Unii Książenice:
Kapusta - Skowronek, Mizia, Szary, Kaczmarczyk (C), Wowra, Suchiński, Kostecki, Ziaja, Koleczko, Bysiec.
Ławka rezerwowych: Błatoń, Kuczera, Pieczka, DUdzik, Kunat, Pilny, Morawa.

Skład Spójni Landek:
Krzczuk - Kubica, Masternak, Skrobol, Kuś, Jaroś, Rutkowski, Bezak, Kozioł, Bukowczan, Nieśmiałowski.
Ławka rezerwowych: Granatowski, Sobas, Lavruk, Habdas, Michalski, Gryman, Mencnarowski.

1' Rutkowski strzela na bramkę Unii, broni Kapusta. Strzał zbyt lekki i w środek bramki.
3' Bukowczan strzela głową, lecz piłka ostatecznie wychodzi za pole.
6' Bukowczan oddaje strzał z ostrego kąta, lecz dobrze w tej sytuacji ustawił się Kapusta i broni ten strzał.
6' Pierwsza sytuacja Unii. Suchiński próbuje swoich sił strzelając z 35 metrów, lecz piłka przelatuje daleko obok bramki.
7' Rzut rożny dla Unii. Piłkę wybijają obrońcy Spójni.
12' Dośrodkowanie z prawej strony boiska trafia na głowę Suchińskiego, ten zgrywa piłkę do lepiej ustawionego Byśca.
Nasz napastnik jest tyłem ustawiony do bramki i strzela w jej kierunku, lecz strzał ten jest niecelny.
15' Rzut rożny dla Unii. Dośrodkowuje Koleczko, strzela Mizia lecz dobrze interweniuje Krzczuk.
18' Składna akcja gości zakończona zostaje strzałem z okolic 25 metra, lecz piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.
21' Centrostrzał w wykonaniu Rutkowskiego broni Kapusta.
23' Kuś strzela głową na bramkę Unii, broni Kapusta.
24' Bukowczan strzela na bramkę Unii, lecz jego strzał przelatuje obok naszej bramki.
26' Żółta kartka dla zawodnika Unii - napomniany Wowra.
28' Kolejka żółta kartka dla zawodnika Unii - tym razem napomniany Suchiński.
29' Faulowany Koleczko.
34' Ziaja niepotrzebnie fauluje rywala na 25 metrze od naszej bramki. Spójnia ma rzut wolny, ale nic z niego nie wynika.
35' Kontrowersyjna decyzja sędziego, który dopatruje się faulu Byśca w pojedynku stykowym. Rzut wolny dla gości.
36' Nieśmiałowski dobrze dośrodkowuje w pole karne Unii, lecz Kapusta wychodzi na piątry metr i łapie piłkę.
39' Najlepsza sytuacja dla Unii Książenice. Szary dośrodkowuje z połowy boiska w kierunku Koleczko. Ten głową strzela z szesnastu metrów i piłka ląduje obok słupka bramki Spójni.
41' Krzczuk taranuje swojego kolegę w polu karnym. Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Kubica.
44' Sytuacja podbramkowa gości, lecz sędzia boczny dopatrzył się pozycji spalonej.
45' Żółta kartka dla zawodnika Spójni - napomniany Kuś.

Koniec pierwszej połowy.
Spójnia zdeterminowana, by zdobyć gola, natomiast Unia oddała dwa celne strzały w bramkę rywala, lecz tak naprawdę żaden nie był groźny.
46' Lavruk zmienia Kusia oraz Gryman Skrobola.
47' Skowronek fauluje Bukowczana.
47' Nieśmiałowski próbuje z dystansu przelobować Kapustę, lecz ten paruje piłkę na rzut rożny.
48' Goście wychodzą na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony boiska celnym strzałem głową kończy Kubica. Unia 0 do 1 Spójnia.
49' Suchiński faulowany na 35 metrze.
54' Goście podwyższają prowadzenie po uderzeniu z dystansu, które rykoszetem trafia do naszej bramki. Strzelcem gola Bukowczan.
56' Podwójna zmiana w Unii. Pieczka zmienia Wowrę oraz Kunat Suchińskiego.
58' Bukowczan w sytuacji sam na sam z Kapustą przegrywa pojedynek z goalkeeperem gospodarzy.
60' Bardzo dobra okazja Unii Książenice. Mizia z siedmiu metrów strzela głową nad bramką.
62' Goście niecelnie strzelają w kierunku bramki Unii.
64' Żółta kartka dla Ziaji.
65' Koleczko faulowany. Rzut wolny dla Unii. Kostecki z pięciu metrów podaje piłkę bramkarzowi Spójni.
67' Spójnia kończy swój kontraatak strzałem, lecz ten mija naszą bramkę.
69' Dwie zmiany w Unii. Pilny zmienia Koleczko oraz Kuczera Ziaję.
70' Lavruk strzałem obok słupka podwyższa prowadzenie Spójni. Unia 0 do 3 Spójnia.
71' Kaczmarczyk otrzymuje żółtą kartkę.
71' Zmiana w Spójni. Habdas zmienia Kozioła.
73' Pieczka próbuje dośrodkować, lecz piłka szybciej opuszcza plac gry.
80' Kontraatak gości kończy się strzałem na naszą bramkę, lecz dobrze interweniuje Kapusta.
82' W Spójni Sobas zmienia Rutkowskiego.
85' Kolejna zmiana u gości. Mencnarowski zmienia najlepszego piłkarza na boisku - Bukowczana.
89' Górna piłka zagrywana przez Pieczkę mija stopera gości. Piłkę przyjmuje sobie Bysiec i strzałem z okolic 15 metra zdobywa honorowego gola dla Unii.
90' W Spójni Michalski zmienia Jarosia.

Unia przegrywa pierwszy mecz u "siebie".
Za tydzień rozegramy kolejny mecz w którym zawodnicy będą mieli szansę na rehabilitację i utrzymanie przewagi już tylko jednego punktu nad Odrą Wodzisław.
Mecz zostanie rozegrany 31 października o godzinie 14.30 w Bielsku Białej.
Naszym przeciwnikiem będą rezerwy ekstraklasowego Podbeskidzia.