Tabela rozgrywek seniorów:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Unia Książenice307624421064462
2.Rymer Rybnik30732415963066
3.Piast II Gliwice30642046974453
4.MKS Czerwionka30521578765224
5.Jedność 32 Przyszowice304814610796316
6.ROW II 1964 Rybnik304514313755124
7.Zameczek Czernica30441281046460
8.Orzeł Mokre3043127116369-6
9.Pierwszy Chwałowice304213314805822
10.Sośnica Gliwice30421261257570
11.KS 94 Rachowice303194173972-33
12.Przyszłość Ciochowice303093184363-20
13.Tęcza Wielowieś302985174172-31
14.Naprzód Lipiny302675183593-58
15.Czarni Pyskowice302062223391-58
16.Naprzód Rydułtowy301846203899-61

Mecze u siebie:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Unia Książenice15451500752451
2.Rymer Rybnik15391302531241
3.Piast II Gliwice15331032531934
4.MKS Czerwionka1527834361818
5.Pierwszy Chwałowice1626826482226
6.ROW II 1964 Rybnik1526825452223
7.Jedność 32 Przyszowice1526825412912
8.Sośnica Gliwice152473533303
9.Zameczek Czernica152365426242
10.Orzeł Mokre152264533303
11.Przyszłość Ciochowice152271723212
12.Tęcza Wielowieś15227172628-2
13.Naprzód Lipiny15185372131-10
14.KS 94 Rachowice15185372338-15
15.Czarni Pyskowice14155092239-17
16.Naprzód Rydułtowy15112581643-27

Mecze na wyjeździe:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Rymer Rybnik15341113431825
2.Piast II Gliwice15311014442519
3.Unia Książenice1531942312011
4.MKS Czerwionka152574440346
5.Jedność 32 Przyszowice152264538344
6.Zameczek Czernica15216362022-2
7.Orzeł Mokre15216363039-9
8.ROW II 1964 Rybnik151961830291
9.Sośnica Gliwice15185372427-3
10.Pierwszy Chwałowice14165183236-4
11.KS 94 Rachowice151341101634-18
12.Przyszłość Ciochowice15822112042-22
13.Naprzód Lipiny15822111462-48
14.Tęcza Wielowieś15714101544-29
15.Naprzód Rydułtowy15721122256-34
16.Czarni Pyskowice16512131152-41

Następny mecz

-

To się dopiero okaże!

Ostatni mecz

6 - 2

Unia Książenice - Piast II Gliwice
30. kolejka Ligi Okręgowej

15 czerwca 2019, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Unia Książenice3076
2.Rymer Rybnik3073
3.Piast II Gliwice3064
4.MKS Czerwionka3052
5.Jedność 32 Przyszowice3048
6.ROW II 1964 Rybnik3045
7.Zameczek Czernica3044
8.Orzeł Mokre3043
9.Pierwszy Chwałowice3042
10.Sośnica Gliwice3042
11.KS 94 Rachowice3031
12.Przyszłość Ciochowice3030
13.Tęcza Wielowieś3029
14.Naprzód Lipiny3026
15.Czarni Pyskowice3020
16.Naprzód Rydułtowy3018

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 19

Jacek Drapacz x 16

Łukasz Michalski x 11