Tabela rozgrywek seniorów:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Rymer Rybnik21551812661650
2.Unia Książenice21511632692544
3.Piast II Gliwice21481533762650
4.Jedność 32 Przyszowice21421263633825
5.MKS Czerwionka213396644386
6.Zameczek Czernica213396633285
7.Sośnica Gliwice213295740364
8.Pierwszy Chwałowice213110110573819
9.Orzeł Mokre21277683950-11
10.KS 94 Rachowice20278392638-12
11.ROW II 1964 Rybnik2025811141356
12.Tęcza Wielowieś212163122641-15
13.Naprzód Lipiny211745122469-45
14.Przyszłość Ciochowice211132162049-29
15.Czarni Pyskowice211132162168-47
16.Naprzód Rydułtowy21923162777-50

Mecze u siebie:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Unia Książenice10301000471037
2.Rymer Rybnik1130100138830
3.Piast II Gliwice1023721381028
4.Jedność 32 Przyszowice1023721331320
5.Pierwszy Chwałowice1219615341618
6.ROW II 1964 Rybnik1119614341618
7.Zameczek Czernica101644220164
8.MKS Czerwionka101543319154
9.Sośnica Gliwice91543219154
10.Naprzód Lipiny11154341621-5
11.Tęcza Wielowieś11155061723-6
12.KS 94 Rachowice10144241119-8
13.Orzeł Mokre11123352125-4
14.Przyszłość Ciochowice11103171519-4
15.Czarni Pyskowice993061625-9
16.Naprzód Rydułtowy1161371033-23

Mecze na wyjeździe:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Piast II Gliwice1125812381622
2.Rymer Rybnik102581128820
3.Unia Książenice112163222157
4.Jedność 32 Przyszowice111954230255
5.MKS Czerwionka111853325232
6.Zameczek Czernica111752413121
7.Sośnica Gliwice121752521210
8.Orzeł Mokre10154331825-7
9.KS 94 Rachowice10134151519-4
10.Pierwszy Chwałowice91240523221
11.Tęcza Wielowieś106136918-9
12.ROW II 1964 Rybnik96207719-12
13.Naprzód Rydułtowy1031091744-27
14.Czarni Pyskowice1220210543-38
15.Naprzód Lipiny102028848-40
16.Przyszłość Ciochowice101019530-25

Następny mecz

-

Unia Książenice - Pierwszy Chwałowice
22. kolejka Ligi Okręgowej

28 kwietnia 2019, godz. 17:00

Ostatni mecz

0-3

Tęcza Wielowieś - Unia Książenice
21. kolejka Ligi Okręgowej

20 kwietnia 2019, godz. 11:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Rymer Rybnik2155
2.Unia Książenice2151
3.Piast II Gliwice2148
4.Jedność 32 Przyszowice2142
5.MKS Czerwionka2133
6.Zameczek Czernica2133
7.Sośnica Gliwice2132
8.Pierwszy Chwałowice2131
9.Orzeł Mokre2127
10.KS 94 Rachowice2027
11.ROW II 1964 Rybnik2025
12.Tęcza Wielowieś2121
13.Naprzód Lipiny2117
14.Przyszłość Ciochowice2111
15.Czarni Pyskowice2111
16.Naprzód Rydułtowy219

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 14

Marek Malcher x 11

Jacek Drapacz x 9