Tabela rozgrywek seniorów:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.LKS Bełk1226822271413
2.GKS II Tychy1226822361224
3.Drzewiarz Jasienica12216332021-1
4.Unia Turza Śląska122062425214
5.Piast II Gliwice121846220119
6.Spójnia Landek121846221147
7.LKS Czaniec121846221174
8.Orzeł Łękawica12185342226-4
9.MRKS Czechowice - Dziedzice121745321147
10.Kuźnia Ustroń12164441418-4
11.Podbeskidzie II Bielsko - Biała12143541721-4
12.Czarni Gorzyce12123361624-8
13.ROW 1964 Rybnik12112551929-10
14.Unia Książenice12103182230-8
15.LKS Bestwina1293091830-12
16.Czarni-Góral Żywiec1261381633-17

Mecze u siebie:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Drzewiarz Jasienica81752116106
2.LKS Bełk716511211011
3.Piast II Gliwice7133401239
4.Orzeł Łękawica6134111147
5.LKS Czaniec7133401275
6.GKS II Tychy51240121516
7.Unia Turza Śląska61240217125
8.Spójnia Landek67141981
9.Kuźnia Ustroń4721157-2
10.Unia Książenice46202911-2
11.LKS Bestwina762051014-4
12.ROW 1964 Rybnik861341220-8
13.Czarni Gorzyce5512257-2
14.Podbeskidzie II Bielsko - Biała55122811-3
15.MRKS Czechowice - Dziedzice5303247-3
16.Czarni-Góral Żywiec610151017-7

Mecze na wyjeździe:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.MRKS Czechowice - Dziedzice71442117710
2.GKS II Tychy7144211578
3.Spójnia Landek6113211266
4.LKS Bełk510311642
5.Podbeskidzie II Bielsko - Biała79232910-1
6.Kuźnia Ustroń89233911-2
7.Unia Turza Śląska6822289-1
8.Czarni Gorzyce772141117-6
9.Piast II Gliwice55122880
10.LKS Czaniec55122910-1
11.ROW 1964 Rybnik4512179-2
12.Czarni-Góral Żywiec65123616-10
13.Orzeł Łękawica651231122-11
14.Unia Książenice841161319-6
15.Drzewiarz Jasienica44112411-7
16.LKS Bestwina53104816-8

Wesprzyj nas

Następny mecz

-

Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica
13. kolejka IV Ligi

31 październik 2021, godz. 14:00

Ostatni mecz

2 - 2

Piast II Gliwice - Unia Książenice
12. kolejka IV Ligi

23 październik 2021, godz. 11:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.LKS Bełk1226
2.GKS II Tychy1226
3.Drzewiarz Jasienica1221
4.Unia Turza Śląska1220
5.Piast II Gliwice1218
6.Spójnia Landek1218
7.LKS Czaniec1218
8.Orzeł Łękawica1218
9.MRKS Czechowice - Dziedzice1217
10.Kuźnia Ustroń1216
11.Podbeskidzie II Bielsko - Biała1214
12.Czarni Gorzyce1212
13.ROW 1964 Rybnik1211
14.Unia Książenice1210
15.LKS Bestwina129
16.Czarni-Góral Żywiec126

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 12

Kamil Kostecki x 5

Robert Tkocz x 3

Gminna Karta Seniora


Kibice z Gminną Kartą Seniora
wchodzą na mecz z 50% zniżką!

Sport w Gminie Czerwionka - Leszczyny