Terminarz rozgrywek seniorow:

Kolejka: 1, 11/12 sierpnia 2018

Zameczek Czernica 1-1 Czarni Pyskowice

Naprzód Rydułtowy 1-5 Jedność 32 Przyszowice

Naprzód Lipiny 0-2 Sośnica Gliwice

Tęcza Wielowieś 2-1 Przyszłość Ciochowice

ROW II 1964 Rybnik 1-4 Pierwszy Chwałowice

Orzeł Mokre 2-3 Piast II Gliwice

KS 94 Rachowice 0-2 Rymer Rybnik

Unia Książenice 6-1 MKS Czerwionka

ROW II 1964 Rybnik - Czarni Pyskowice

Naprzód Lipiny - Naprzód Rydułtowy

Kolejka: 2, 15 sierpnia 2018

MKS Czerwionka 4-1 Rymer Rybnik

ROW II 1964 Rybnik 0-4 KS 94 Rachowice

Piast II Gliwice 1-1 Zameczek Czernica

Unia Książenice 5-1 Orzeł Mokre

Przyszłość Ciochowice 1-3 Pierwszy Chwałowice

Jedność 32 Przyszowice 7-0 Naprzód Lipiny

Tęcza Wielowieś 2-1 Sośnica Gliwice

Czarni Pyskowice 3-2 Naprzód Rydułtowy

Kolejka: 3, 18 sierpnia, 17:00

Zameczek Czernica 0-2 Unia Książenice

Orzeł Mokre 3-3 MKS Czerwionka

Naprzód Rydułtowy 0-3 Piast II Gliwice

Naprzód Lipiny 1-0 Czarni Pyskowice

Tęcza Wielowieś 1-3 Jedność 32 Przyszowice

KS 94 Rachowice 1-0 Przyszłość Ciochowice

Rymer Rybnik 1-0 ROW II 1964 Rybnik

Sośnica Gliwice 3-1 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 4, 25 sierpnia, 17:00

MKS Czerwionka 1-0 ROW II 1964 Rybnik

Sośnica Gliwice 1-1 KS 94 Rachowice

Unia Książenice 7-0 Naprzód Rydułtowy

Przyszłość Ciochowice 0-2 Rymer Rybnik

Czarni Pyskowice 1-3 Tęcza Wielowieś

Piast II Gliwice 10-0 Naprzód Lipiny

Orzeł Mokre 0-0 Zameczek Czernica

Jedność 32 Przyszowice 5-3 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 5, 1 września 2018, 16:00

KS 94 Rachowice 2-5 Jedność 32 Przyszowice

Naprzód Lipiny 2-3 Unia Książenice

Rymer Rybnik 2-0 Sośnica Gliwice

ROW II 1964 Rybnik 6-0 Przyszłość Ciochowice

Tęcza Wielowieś 1-3 Piast II Gliwice

Zameczek Czernica 2-0 MKS Czerwionka

Pierwszy Chwałowice 3-0 Czarni Pyskowice

Naprzód Rydułtowy 1-2 Orzeł Mokre

Kolejka: 6, 8 września 2018, 16:00

Zameczek Czernica 5-7 Naprzód Rydułtowy

Jedność 32 Przyszowice 3-4 Rymer Rybnik

MKS Czerwionka 2-1 Przyszłość Ciochowice

Czarni Pyskowice 1-3 KS 94 Rachowice

ROW II 1964 Rybnik 7-1 Sośnica Gliwice

Unia Książenice 5-2 Tęcza Wielowieś

Orzeł Mokre 6-1 Naprzód Lipiny

Piast II Gliwice 2-1 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 7, 15 września 2018, 16:00

Naprzód Rydułtowy 3-3 MKS Czerwionka

Przyszłość Ciochowice 0-3 Sośnica Gliwice

ROW II 1964 Rybnik 1-1 Jedność 32 Przyszowice

Naprzód Lipiny 3-2 Zameczek Czernica

Rymer Rybnik 5-0 Czarni Pyskowice

KS 94 Rachowice 1-3 Piast II Gliwice

Tęcza Wielowieś 1-4 Orzeł Mokre

Pierwszy Chwałowice 0-1 Unia Książenice

Kolejka: 8, 22 września 2018, 16:00

Jedność 32 Przyszowice 0-0 Przyszłość Ciochowice

MKS Czerwionka 1-4 Sośnica Gliwice

Czarni Pyskowice 4-1 ROW II 1964 Rybnik

Zameczek Czernica 1-1 Tęcza Wielowieś

Piast II Gliwice 1-1 Rymer Rybnik

Unia Książenice 3-1 KS 94 Rachowice

Naprzód Rydułtowy 1-1 Naprzód Lipiny

Orzeł Mokre 2-5 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 9, 29 września 2018, 16:00

Tęcza Wielowieś 5-0 Naprzód Rydułtowy

Pierwszy Chwałowice 0-1 Zameczek Czernica

KS 94 Rachowice 1-1 Orzeł Mokre

Naprzód Lipiny 1-1 MKS Czerwionka

Sośnica Gliwice 4-4 Jedność 32 Przyszowice

ROW II 1964 Rybnik 3-0 Piast II Gliwice

Rymer Rybnik 3-2 Unia Książenice

Przyszłość Ciochowice 5-1 Czarni Pyskowice

Kolejka: 10, 6 października 2018

Unia Książenice 3-0 ROW II 1964 Rybnik

Naprzód Rydułtowy 0-5 Pierwszy Chwałowice

Orzeł Mokre 0-3 Rymer Rybnik

Czarni Pyskowice 1-2 Sośnica Gliwice

Piast II Gliwice 6-0 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Lipiny 2-0 Tęcza Wielowieś

MKS Czerwionka 1-1 Jedność 32 Przyszowice

Zameczek Czernica 1-0 KS 94 Rachowice

Kolejka: 11, 13 października 2018

KS 94 Rachowice 1-0 Naprzód Rydułtowy

Jedność 32 Przyszowice 4-0 Czarni Pyskowice

ROW II 1964 Rybnik 8-1 Orzeł Mokre

Przyszłość Ciochowice 2-3 Unia Książenice

Tęcza Wielowieś 1-4 MKS Czerwionka

Sośnica Gliwice 1-3 Piast II Gliwice

Rymer Rybnik 2-1 Zameczek Czernica

Pierwszy Chwałowice 4-0 Naprzód Lipiny

Kolejka: 12, 20 października 2018

MKS Czerwionka 7-0 Czarni Pyskowice

Piast II Gliwice 5-1 Jedność 32 Przyszowice

Unia Książenice 3-1 Sośnica Gliwice

Tęcza Wielowieś 3-1 Pierwszy Chwałowice

Zameczek Czernica 4-1 ROW II 1964 Rybnik

Orzeł Mokre 2-1 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Rydułtowy 0-8 Rymer Rybnik

Naprzód Lipiny 2-1 KS 94 Rachowice

Kolejka: 13, 27 października 2018

Pierwszy Chwałowice 2-3 MKS Czerwionka

KS 94 Rachowice 0-0 Tęcza Wielowieś

ROW II 1964 Rybnik 6-2 Naprzód Rydułtowy

Orzeł Mokre 0-3 Sośnica Gliwice

Przyszłość Ciochowice 0-2 Zameczek Czernica

Jedność 32 Przyszowice 1-1 Unia Książenice

Rymer Rybnik 6-1 Naprzód Lipiny

Czarni Pyskowice 0-8 Piast II Gliwice

Kolejka: 14, 3 listopada 2018, godz. 14:00

MKS Czerwionka 1-5 Piast II Gliwice

Orzeł Mokre 2-4 Jedność 32 Przyszowice

Unia Książenice 5-0 Czarni Pyskowice

Tęcza Wielowieś 0-3 Rymer Rybnik

Zameczek Czernica 1-1 Sośnica Gliwice

Naprzód Rydułtowy 2-1 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Lipiny 1-2 ROW II 1964 Rybnik

Pierwszy Chwałowice 1-2 KS 94 Rachowice

Kolejka: 15, 10 listopada 2018, godz. 13:30

KS 94 Rachowice 1-6 MKS Czerwionka

ROW II 1964 Rybnik 1-0 Tęcza Wielowieś

Sośnica Gliwice 3-0 Naprzód Rydułtowy

Przyszłość Ciochowice 0-0 Naprzód Lipiny

Piast II Gliwice 3-1 Unia Książenice

Rymer Rybnik 5-0 Pierwszy Chwałowice

Jedność 32 Przyszowice 2-1 Zameczek Czernica

Czarni Pyskowice 2-3 Orzeł Mokre

Kolejka: 16, 16 marca 2019r, 15:30

MKS Czerwionka 2-2 Unia Książenice

Pierwszy Chwałowice 3-1 ROW II 1964 Rybnik

Piast II Gliwice 2-3 Orzeł Mokre

Czarni Pyskowice 0-1 Zameczek Czernica

Jedność 32 Przyszowice 4-3 Naprzód Rydułtowy

Sośnica Gliwice 4-1 Naprzód Lipiny

Przyszłość Ciochowice 2-0 Tęcza Wielowieś

Rymer Rybnik 5-0 KS 94 Rachowice

Kolejka: 17, 23 marca 2019r, 15:30

Rymer Rybnik 0-2 MKS Czerwionka

Naprzód Lipiny 1-1 Jedność 32 Przyszowice

KS 94 Rachowice 2-8 ROW II 1964 Rybnik

Orzeł Mokre 1-1 Unia Książenice

Pierwszy Chwałowice 5-1 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Rydułtowy 1-1 Czarni Pyskowice

Zameczek Czernica 2-2 Piast II Gliwice

Sośnica Gliwice 2-2 Tęcza Wielowieś

Kolejka: 18, 30 marca, 11:00

Pierwszy Chwałowice 3-3 Sośnica Gliwice

MKS Czerwionka 0-0 Orzeł Mokre

Piast II Gliwice 7-2 Naprzód Rydułtowy

Unia Książenice 4-2 Zameczek Czernica

ROW II 1964 Rybnik 0-1 Rymer Rybnik

Czarni Pyskowice 4-2 Naprzód Lipiny

Jedność 32 Przyszowice 3-1 Tęcza Wielowieś

Przyszłość Ciochowice 1-3 KS 94 Rachowice

Kolejka: 19, 6 kwietnia, 17:00

Rymer Rybnik 4-0 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Rydułtowy 1-3 Unia Książenice

ROW II 1964 Rybnik 1-2 MKS Czerwionka

KS 94 Rachowice 1-0 Sośnica Gliwice

Pierwszy Chwałowice 2-3 Jedność 32 Przyszowice

Tęcza Wielowieś 1-0 Czarni Pyskowice

Naprzód Lipiny 1-7 Piast II Gliwice

Zameczek Czernica 3-1 Orzeł Mokre

Kolejka: 20, 13/14 kwietnia 2019, godz. 17:00

Pierwszy Chwałowice 7-0 Czarni Pyskowice

Orzeł Mokre 3-1 Naprzód Rydułtowy

Piast II Gliwice 1-0 Tęcza Wielowieś

Sośnica Gliwice 0-3 Rymer Rybnik

Przyszłość Ciochowice 1-2 ROW II 1964 Rybnik

Jedność 32 Przyszowice 4-0 KS 94 Rachowice

MKS Czerwionka 0-1 Zameczek Czernica

Unia Książenice 6-2 Naprzód Lipiny

Kolejka: 21, 20 kwietnia 2019, godz. 17:00

Sośnica Gliwice 1-0 ROW II 1964 Rybnik

Przyszłość Ciochowice 3-0 MKS Czerwionka

Tęcza Wielowieś 0-3 Unia Książenice

Naprzód Lipiny 2-2 Orzeł Mokre

Naprzód Rydułtowy 0-1 Zameczek Czernica

Rymer Rybnik 5-2 Jedność 32 Przyszowice

KS 94 Rachowice 3-2 Czarni Pyskowice

Pierwszy Chwałowice 4-1 Piast II Gliwice

Kolejka: 22, 28 kwietnia, 17:00

Unia Książenice 5-2 Pierwszy Chwałowice

Jedność 32 Przyszowice 4-6 ROW II 1964 Rybnik

MKS Czerwionka 2-1 Naprzód Rydułtowy

Zameczek Czernica 2-3 Naprzód Lipiny

Orzeł Mokre 5-3 Tęcza Wielowieś

Piast II Gliwice 4-0 KS 94 Rachowice

Czarni Pyskowice 0-4 Rymer Rybnik

Sośnica Gliwice 1-6 Przyszłość Ciochowice

Kolejka: 23, 1 maja, 11:00

Sośnica Gliwice 5-1 MKS Czerwionka

Przyszłość Ciochowice 2-1 Jedność 32 Przyszowice

Rymer Rybnik 2-3 Piast II Gliwice

KS 94 Rachowice 1-3 Unia Książenice

Pierwszy Chwałowice 4-2 Orzeł Mokre

Tęcza Wielowieś 1-1 Zameczek Czernica

Naprzód Lipiny 1-2 Naprzód Rydułtowy

ROW II 1964 Rybnik 2-3 Czarni Pyskowice

Kolejka: 24, 5 maja, 17:00

Unia Książenice 6-4 Rymer Rybnik

MKS Czerwionka 5-0 Naprzód Lipiny

Naprzód Rydułtowy 3-3 Tęcza Wielowieś

Zameczek Czernica 1-0 Pierwszy Chwałowice

Orzeł Mokre 3-0 KS 94 Rachowice

Piast II Gliwice 2-3 ROW II 1964 Rybnik

Czarni Pyskowice 2-1 Przyszłość Ciochowice

Jedność 32 Przyszowice 1-0 Sośnica Gliwice

Kolejka: 25, 12 maja, 17:00

ROW II 1964 Rybnik 2-2 Unia Książenice

Tęcza Wielowieś 0-2 Naprzód Lipiny

Sośnica Gliwice 1-0 Czarni Pyskowice

Rymer Rybnik 3-0 Orzeł Mokre

Jedność 32 Przyszowice 2-4 MKS Czerwionka

Przyszłość Ciochowice 1-0 Piast II Gliwice

KS 94 Rachowice 2-3 Zameczek Czernica

Pierwszy Chwałowice 1-1 Naprzód Rydułtowy

Kolejka: 26, 18/19 maja 2019, godz. 17:00

MKS Czerwionka 8-0 Tęcza Wielowieś

Orzeł Mokre 0-0 ROW II 1964 Rybnik

Piast II Gliwice 3-1 Sośnica Gliwice

Czarni Pyskowice 3-1 Jedność 32 Przyszowice

Naprzód Lipiny 3-1 Pierwszy Chwałowice

Naprzód Rydułtowy 1-0 KS 94 Rachowice

Zameczek Czernica 2-1 Rymer Rybnik

Unia Książenice 7-3 Przyszłość Ciochowice

Kolejka: 27, 25/26 maja 2019, godz. 17:00

Czarni Pyskowice 0-6 MKS Czerwionka

ROW II 1964 Rybnik 3-1 Zameczek Czernica

KS 94 Rachowice 3-1 Naprzód Lipiny

Rymer Rybnik 7-1 Naprzód Rydułtowy

Pierwszy Chwałowice 7-0 Tęcza Wielowieś

Jedność 32 Przyszowice 0-1 Piast II Gliwice

Sośnica Gliwice 1-2 Unia Książenice

Przyszłość Ciochowice 4-1 Orzeł Mokre

Kolejka: 28, 1/2 czerwca 2019, godz. 17:00

Sośnica Gliwice 2-4 Orzeł Mokre

Naprzód Rydułtowy 0-5 ROW II 1964 Rybnik

Unia Książenice 4-3 Jedność 32 Przyszowice

Piast II Gliwice 2-1 Czarni Pyskowice

MKS Czerwionka 1-2 Pierwszy Chwałowice

Naprzód Lipiny 0-3 Rymer Rybnik

Tęcza Wielowieś 6-1 KS 94 Rachowice

Zameczek Czernica 1-1 Przyszłość Ciochowice

Kolejka: 29, 8 czerwca 2019, godz. 17:00

Piast II Gliwice 4-4 MKS Czerwionka

Rymer Rybnik 3-0 Tęcza Wielowieś

KS 94 Rachowice 4-4 Pierwszy Chwałowice

Czarni Pyskowice 1-2 Unia Książenice

Jedność 32 Przyszowice 1-5 Orzeł Mokre

Sośnica Gliwice 4-2 Zameczek Czernica

Przyszłość Ciochowice 1-0 Naprzód Rydułtowy

ROW II 1964 Rybnik 4-0 Naprzód Lipiny

Kolejka: 30, 15 czerwca 2019, godz. 17:00

MKS Czerwionka 1-0 KS 94 Rachowice

Zameczek Czernica 0-3 Jedność 32 Przyszowice

Orzeł Mokre 4-2 Czarni Pyskowice

Unia Książenice 6-2 Piast II Gliwice

Pierwszy Chwałowice 2-3 Rymer Rybnik

Tęcza Wielowieś 2-1 ROW II 1964 Rybnik

Naprzód Lipiny 1-4 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Rydułtowy 2-2 Sośnica Gliwice

Następny mecz

-

To się dopiero okaże!

Ostatni mecz

6 - 2

Unia Książenice - Piast II Gliwice
30. kolejka Ligi Okręgowej

15 czerwca 2019, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Unia Książenice3076
2.Rymer Rybnik3073
3.Piast II Gliwice3064
4.MKS Czerwionka3052
5.Jedność 32 Przyszowice3048
6.ROW II 1964 Rybnik3045
7.Zameczek Czernica3044
8.Orzeł Mokre3043
9.Pierwszy Chwałowice3042
10.Sośnica Gliwice3042
11.KS 94 Rachowice3031
12.Przyszłość Ciochowice3030
13.Tęcza Wielowieś3029
14.Naprzód Lipiny3026
15.Czarni Pyskowice3020
16.Naprzód Rydułtowy3018

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 19

Jacek Drapacz x 16

Łukasz Michalski x 11