Falstart na inaugurację wiosny w Książenicach

2012-04-01 22:33:32, wyświetleń: 1449 W rozegranym dzisiaj spotkaniu, które inaugurowało rozgrywki rundy wiosennej C-klasy na własnym boisku, LKS Unia Książenice tylko zremisowała 2-2 z drużyną LKS Zwonowice. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie obu drużyn jesienią. W II kol

W rozegranym dzisiaj spotkaniu, które inaugurowało rozgrywki rundy wiosennej C-klasy na własnym boisku, LKS Unia Książenice tylko zremisowała 2-2 z drużyną LKS Zwonowice. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie obu drużyn jesienią. W II kolejce, rozegranej w sierpniu w Zwonowicach bramki dla książenickiej drużyny zdobył Szymon Wawrzonkowski i Dawid Ocytko.
Unia do tego meczu przystąpiła w przemeblowanym składzie. Ze względu na ostatnio otrzymane żółte kartki zagrać nie mógł Andrzej Hanak i Marcin Nowak. Ponadto ze składu drużyny na dłuższy czas wypadł Bartek Brdak.

W 26 minucie, ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych to goście wyszli na prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 36 minucie żółtą kartkę zarobił Jacek Bernacki.

Po przerwie zawodnicy Unii starali się odrobić straty. Udało się to dopiero w 60 minucie Szymonowi Wawrzonkowskiemu. Jednak radość gospodarzy nie trawała długo bo w 64 minucie goście ponownie objęli prowadzenie. Do remisu ponownie doprowadził Szymon Wawrzonkowski, któremu podawał Mariusz Gorzawski.

W ostatniej minucie mogło być 3-2, ale po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła tylko w słupek.