Unia pokonuje Skrzyszów

2012-05-27 21:38:03, wyświetleń: 1399 W rozegranym dzisiaj spotkaniu 26 kolejki C-klasy, LKS Unia Książenice pokonała II drużynę Gwiazdy Skrzyszów 6-1. Po dwie bramki dla Unii zdobyli: Waldemar Pindur, Szymon Wawrzonkowski i Marcin Nowak.

Unia rozpoczęła spotkanie od m

Unia rozpoczęła spotkanie od mocnego uderzenia. Nie minęło pół minuty a wynik otworzył Waldemar Pindur, któremu dogrywał Sebastian Mączka. 2 minuty później było już 2-0. Tym razem do Waldemara Pindura podawał Marcin Nowak.

Goście oszołomieni dwoma uderzeniami otrzymali kolejne. W 6 minucie swoją bramkę zdobył także Szymon Wawrzonkowski, a kolejną asystę zanotował Nowak. W 12 minucie Mączka wypuścił Wawrzonkowskiego, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam i podwyższył wynik spotkania na 4-0.

Przed przerwą do bramki gości trafił także Marcin Nowak. W 32 minucie na boisku pojawił się Karol Białecki, który zastąpił Waldemara Pindura.

W przerwie trener Koczy dokonał kolejnej zmiany. Za Artura Gładysza na boisku pojawił się Grzegorz Wojtala.

Po przerwie goście zdołali zdobyć honorowe trafienie i zmniejszyć straty do 5-1. W 60 minucie na boisku pojawił się Adrian Piątek w miejsce Michała Konkola.

Ostatnie słowo w tym meczu należało do LKS Unii. W 60 minucie, w polu karnym faulowany był Sebastian Mączka. Piłkę na 11 metrze od bramki ustawił Marcin Nowak. Bramkarz gości zdołał obronić uderzenie z rzutu karnego, ale przy dobitce nie miał żadnych szans.

Wynik spotkania mógł być dużo wyższy, jednak na drodze piłki do siatki stawał słupek, bramkarz gości albo nieskuteczność.