Kolejne zwycięstwo LKS Unii

2012-08-26 15:19:19, wyświetleń: 1638 W rozegranym wczoraj spotkaniu 3 kolejki B-klasy LKS Unia zwyciężyła na wyjeździe 7-3. Dwie bramki dla Unii zdobył Waldemar Pindur, po jednej dołożyli: Marcin Nowak, Andrzej Hanak, Michał Janiszewski, Artur Gładysz i Grzegorz Wojta

W rozegranym wczoraj spotkaniu 3 kolejki B-klasy LKS Unia zwyciężyła na wyjeździe 7-3. Dwie bramki dla Unii zdobył Waldemar Pindur, po jednej dołożyli: Marcin Nowak, Andrzej Hanak, Michał Janiszewski, Artur Gładysz i Grzegorz Wojtala.

Unia rozpoczęła od mocnego uderzenia, uzyskując prowadzenie już w 2 minucie. Sytuacje sam na sam wykorzystał Marcin Nowak i otworzył wynik.

W 15 minucie wynik podwyższył Waldemar Pindur, który wykorzystał podanie Michała Janiszewskiego. Bramka na 0-3 to uderzenie Artura Gładysza, który trafił do siatki Gospodarzy w 37 minucie. Trzy minuty później Gładysz podawał do Janiszewskiego i Unia prowadziła już 0-4.

W 44 minucie drugie trafienie dołożył Pindur i Unia na przerwę schodziła w pełni usatysfakcjonowana wynikiem.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Unia rządziła i panowała na boisku w Niewiadomiu. W 56 minucie trener Marcin Koczy dokonał pierwszej zmiany - Łukasz Smyczek zastąpił Mateusza Kusia. 2 minuty później na boisku pojawił się Jacek Kaźmierczak, który zastąpił Nowaka.

W 75 minucie Gospodarze wykorzystali rzut karny i było 1-5. W 77 minucie na 1-6 trafił Andrzej Hanak. Była to trzecia bramka w trzecim meczu kapitana LKS Unii.

W 80 minucie na boisku pojawił się Łukasz Głombica, który zastąpił Janiszewskiego. Gospodarze zdołali trafić do bramki Łukasza Kruszkiewicza po raz drugi w 85 minucie. Odpowiedź Unii była natychmiastowa - wprowadzony 2 minuty wcześniej Grzegorz Wojtala zdobył siódmą bramkę dla Unii.

Strzelanie w doliczonym czasie gry zakończyli Gospodarze, ustalając wynik spotkania na 3-7.

Mimo emocjonującej końcówki, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i to Unia święciła pierwsze 3 punkty w B-klasie!