Kanonada w wykonaniu trampkarzy Unii!!

2013-05-01 13:27:43, wyświetleń: 1239 Dzisiejsze spotkanie całkowicie zdominowali zawodnicy Unii pokonując Start Mszanę 12-0. Wysoką formę strzelecką i bardzo dobrą grę zaprezentował cały zespół. Kibice mogli obserwować składne akcje, które zakończone były kilkoma fantastycznymi bramkami

Dzisiejsze spotkanie całkowicie zdominowali zawodnicy Unii pokonując Start Mszanę 12-0. Wysoką formę strzelecką i bardzo dobrą grę zaprezentował cały zespół. Kibice mogli obserwować składne akcje, które zakończone były kilkoma fantastycznymi bramkami.

Pierwszą bramkę po podaniu od Koleczko zdobył Borowiec. Kolejne trafienie z rzutu karnego po faulu na Płaczku zalicza Woźniok. Chwilę później Mazur oddaje świetny strzał lewą nogą – bramkarz wybija do boku, do piłki dopada Borowiec 3-0. Na 4-0 podwyższa Wieczorek strzałem z prawej nogi, piłka jeszcze ociera się o rękawice golkipera z Mszany. Chwile później bramkę zdobywa Płaczek po dwójkowej akcji z Wieczorkiem 5-0. Minęły zaledwie dwie minuty i znów na listę strzelców wpisuje się Płaczek 6-0. Akcja prawą stroną – dośrodkowanie Woźnioka i kapitalnym strzałem głową Wieczorek zdobywa swoją drugą bramkę 7-0! Na zakończenie pierwszej połowy hat-trick’a kompletuje Borowiec, znów po indywidualnej akcji lewą stroną. Do przerwy 8-0!

W przerwie następują zmiany za Płaczka-Piekarski, za Borowca – Orzechowski.Druga połowa to ciąg dalszy koncertowej gry gospodarzy. Dziewiątą bramkę po podaniu Orzechowskiego, strzałem z 16 metrów zdobywa Mazur. Woźniok mijając rywala na prawej stronie zdobywa swoją drugą bramkę w dniu dzisiejszym.
W Unii następują zmiany, schodzą : Woźniok, Szczech, Wieczorek oraz Bajor, na boisku pojawiają się Chrobok, Szymała, Antończyk i Kowalczyk. Dwie bramki dokłada jeszcze Mazur, świetnymi uderzeniami z dystansu ustając wynik spotkania:12-0!

Reasumując:W czterech meczach na wiosnę nasi zawodnicy zdobyli 10 punktów, trzy zwycięstwa oraz jeden remis ze stosunkiem bramek 19-3. Fantastyczny bilans jest zasługą każdego zawodnika z osobna, gdyż wszyscy dokładają małą cegłówkę do końcowego sukcesu drużyny. Pierwszy mecz w męczarniach zwyciężyliśmy 1-0. Dzisiaj natomiast pokazaliśmy w pełni potencjał drzemiący w drużynie. Przeciwnik dzięki świetnej postawie obrońców nie doszedł do żadnej sytuacji strzeleckiej. W ofensywie natomiast niemoc strzelecka została przełamana, miejmy nadzieję, że taką samą formę nasi gracze zaprezentują w sobotnim meczu z Rydułtowami. Jutro natomiast nasi zawodnicy o 10.00 odbędą trening!

Wynik: Unia Książenice – Start Mszana 12-0
Skład: Skrzypek- Szczech(Kowalczyk), Bajor (Antończyk), Musioł, Szaraniec – Woźniok (Szymała), Mazur, Koleczko, Borowiec (Orzechowski) – Płaczek(Piekarski), Wieczorek (Chrobok)
Bramki: Borowiec x3, Mazur x3, Wieczorek x2, Woźniok x2, Płaczek x2.