Pierwsza porażka tej wiosny

2011-04-24 20:00:59, wyświetleń: 940 Niestety zawodnicy LKS Unii Książenice nie sprawili wielkanocnego prezentu kibicom i polegli na boisku w Mszanie z miejscową drużyną Start II 2-1 (0-0). Jedyną bramkę dla zespołu Unii zdobył Bartosz Brdak

Niestety zawodnicy LKS Unii Książenice nie sprawili wielkanocnego prezentu kibicom i polegli na boisku w Mszanie z miejscową drużyną Start II 2-1 (0-0). Jedyną bramkę dla zespołu Unii zdobył Bartosz Brdak w 60 minucie, po strzale z rzutu wolnego. Mimo jednobramkowego prowadzenia zawodnicy LKS Unii nie zdołali utrzymać korzystnego wyniki i w ostatnich 10 minutach spotkania stracili dwie bramki.
Miejmy nadzieję że porażka w Mszanie była przysłowiowym wypadkiem przy pracy i już w następną sobotę zawodnicy LKS Unii pokażą na co ich stać w spotkaniu z autsiderem rozgrywek - zespołem Naprzód Kłokocin.