Trampkarze Unii znów zgarniają 3 pkt!

2013-05-12 16:16:43, wyświetleń: 1023 We wczorajszym meczu nasi trampkarze rozprawili się z zespołem KS Gołkowice 1-3!

Zawodnicy Unii rozpoczęli mecz ospale. Przez pierwsze 10minut gra toczyła się głównie w środku pola. Po tym okresie Unia zyskała przewagę w tym fragmencie boisk

Zawodnicy Unii rozpoczęli mecz ospale. Przez pierwsze 10minut gra toczyła się głównie w środku pola. Po tym okresie Unia zyskała przewagę w tym fragmencie boiska, co przełożyło się na sytuacje bramkowe. Po rajdzie lewą stroną, w polu karnym sfaulowany został Wieczorek. Do piłki podszedł Woźniok, lecz bramkarz wyczuł intencję strzelca. Chwilę później Wieczorek rzuca z autu do Borowca, ten w sytuacji sam na sam nie trafia czysto w piłkę. Strzał Borowca próbuje poprawić Piekarski – strzela obok bramki. 20 minuta Woźniok podaje do Wieczorka ten obraca się z obrońcą na plecach i strzela po długim słupku 0-1! 25 minuta przed polem karnym faulowany jest Woźniok – ten sam zawodnik uderza z rzutu wolnego – wprost w bramkarza. Gospodarze odpowiadają strzałem z rzutu wolnego – broni Skrzypek. Wieczorek wychodzi sam na sam mija bramkarza, strzela – piłkę wślizgiem z linii bramkowej wybija obrońca. 0-1 do przerwy.

Po przerwie pierwszą dobrą okazję po podaniu Piekarskiego ma Wieczorek – trafia na 2-0! Na boisku pojawiają się Orzechowski, Szaraniec, Antończyk, Mazur, Szymała – plac gry opuszają Woźniok, Kowalczyk, Koleczko, Płaczek i Piekarski.Dobra akcja lewym skrzydłem Borowca zakończona strzałem – piłka prześlizguje się przez rękawice bramkarza i uderza w poprzeczkę. Kontra Gołkowic prawą stroną – napastnik staje oko w oko ze Skrzypkiem, strzał przechodzi po nodze naszego bramkarza- sytuację próbuje ratować Musioł ofiarnym wślizgiem, lecz piłka ląduje w naszej bramce. Natychmiastowa odpowiedź graczy Unii – rozpoczęcie od środka, piłka zagrana do Mazura, a ten fantastycznym podaniem nad obrońcami „uruchamia” Wieczorka – strzał lewą nogą po długim słupku 3-1! Wieczorek kompletuje pierwszego hat-tricka w barwach Unii.

Wynik: KS Gołkowice – Unia Książenice 1-3 (0-1)

Bramki: Wieczorek x3

Skład: Skrzypek – Szczech, Bajor, Musioł, Kowalczyk (Szaraniec) – Borowiec, Koleczko (Antończyk) , Płaczek (Mazur), Woźniok (Szymała) – Wieczorek, Piekarski (Orzechowski)
Rez.: Kroczek, Chrobok