Wielkie strzelanie w Kłokocinie

2011-04-30 22:36:37, wyświetleń: 984 W rozegranym dzisiaj spotkaniu pomiędzy zespołami Naprzód Kłokocin a Unią Książenice padło aż 8 bramek. Autorami wszystkich goli byli zawodnicy LKS Unii Książenice. Mecz zakończył się wynikiem 0-8 (0-1).

W rozegranym dzisiaj spotkaniu pomiędzy zespołami Naprzód Kłokocin a Unią Książenice padło aż 8 bramek. Autorami wszystkich goli byli zawodnicy LKS Unii Książenice. Mecz zakończył się wynikiem 0-8 (0-1). Strzelanie przed przerwą rozpoczął Szymon Wawrzonkowski dając tym samym sygnał do ataku. Po przerwie prawdziwą klasę pokazał Sebastian Mączka, który zapisał na swoim koncie trzy trafienia oraz asystował przy kolejnych trzech bramkach. Drugą bramkę zdobył także wspomniany Szymon. Drugi z napastników Waldemar Pindur także zanotował jedno trafienie, a pozostałe dwie bramki to zasługa Bartosza Brdaka. Również Michał Konkol zapisał się w protokole meczowym. Tyle tylko że przy jego nazwisku pojawiła się żółta kartka.
Było to trzecie zwycięstwo zawodników LKS Unii Książenice w rundzie wiosennej.