Unia zwycięża i przypieczętowuje awans - plus size wedding dresses!

2013-06-16 20:12:50, wyświetleń: 2506 W zakończonym przed chwilą, ostatnim spotkaniu tego sezonu, Unia Książenice pokonała LKS Baranowice 4-2 (1-2 plus size wedding dresses). Dwie bramki dla Unii po stałych fragmentach gry zdobył Mariusz Birówka, jedną dorzucił Waldemar Pindur, a jedna t

W zakończonym przed chwilą, ostatnim spotkaniu tego sezonu, Unia Książenice pokonała LKS Baranowice 4-2 (1-2). Dwie bramki dla Unii po stałych fragmentach gry zdobył Mariusz Birówka, jedną dorzucił Waldemar Pindur, a jedna to samobój zawodnika Gości. Tym samym Unia zwycięża w rozgrywkach B-klasy w sezonie 2012/2013!mulberry outlet
Unia rozpoczęła mecz w składzie: Andrzej Topa, Michał Konkol, Miron Michniewski, Jacek Mazgaj, Andrzej Hanak, Zdzisław Marszolik, Mariusz Birówka, Dawid Kuś, Przemysław Kośmider, Waldemar Pindur, Szymon Wawrzonkowski. Było to identyczne zestawienie jak w meczu z Żarem Szeroka, rozegranym w zeszłą niedzielę. Na ławce rezerwowych zasiedli: Łukasz Kruszkiewicz, Leszek Szejka, Daniel Włodarczyk, Jacek Marszolik, Arek Butrykowski i Grzegorz Wojtala.
Wyśmienita pogoda i stawka meczu zgromadziły tłumy na boisku w Książenicach. Kibice prócz głośnego dopingu zaprezentowali także własnoręcznie wykonane transparenty m.in. "UNIA ZAWSZE BYŁA NASZA, WIĘC JEJ NALEŻY SIĘ A-KLASA"

Poziom spotkania i stopień zaangażowania piłkarzy można było odczuć wraz z pierwszym gwizdkiem.
W 5 minucie za faul w środkowej strefie boiska, żółtą kartką ukarany został Mariusz Birówka.
Kilka chwil później do zgranej głową, przez Szymona Wawrzonkowskiego piłki doszedł Waldemar Pindur i było 1-0!

Niestety, w pierwszej połowie były to dobre złego początki. W 17 minucie z poważną kontuzją boisko opuścił żelazny stoper Unii - Michał Konkol i zastąpił go Leszek Szejka.
Unia przy prowadzeniu 1-0 starała się kontrolować grę, ale nie potrafiła podwyższyć wyniku. Goście natomiast dążyli do zdobycia bramki wyrównującej. Udało im się to w 31 minucie. Co więcej, zdobyli również gola "do szatni" w 45 minucie - miny książenickich kibiców i zawodników nie były zbyt radosne.
Przy wyniku 1-1 Waldek Pindur zdobył bramkę na 2-1, ale sędzia liniowy zasygnalizował dyskusyjną pozycję spaloną. Wydawało się, że w momencie podania ostatnim zawodnikiem był obrońca drużyny Gości.

Jednak w przerwie meczu Trener Marcin Koczy wraz z drużyną przeanalizowali pierwszą połowę i wyciągnęli odpowiednie wnioski. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, Szymon Wawrzonkowski trafił w słupek, a następnie Mariusz Birówka po rzucie wolnym w poprzeczkę.
W 58 minucie po kolejnym faulu na Szymonie Wawrzonkowskim do rzutu wolnego poszedł wspomniany Mariusz Birówka i po kapitalnym uderzeniu, ściągając pajęczynę z okienka bramki Gości, doprowadził do stanu 2-2!

Remis nie do końca satysfakcjonował Gospodarzy, którzy konstruowali kolejne akcje.
W 78 minucie było 3-2 dla Unii! Dawid Kuś poszarżował w swoim stylu prawą stroną, wstrzelił piłkę w środek pola, ta odbiła się od bezradnie interweniującego kapitana Gości wpadła z impetem do siatki.

It's a given that on your wedding day there will be hundreds of photos taken of you and you may be worried about not looking good. Try not to worry too much about plus size wedding dresses, you've paid a photographer to take photos of you and they'll know what angles look the most flattering on you. You can always have a chat with the photographer to ask for the luxury plus size wedding dresses photo you've always been dreaming about for the mantelpiece though.

Porażka w Książenicach komplikowała sytuację drużyny z Baranowic, która stara się pozbierać po stracie dwóch bramek. Jednak ich akcje kończyły się dzięki interwencjom dobrze grającej defensywy Unii lub w rękawicach Andrzeja Topy, który był zmuszony w drugiej połowie nie raz wyciągać się niczym struna we własnej bramce.
Końcówka meczu przyniosła kolejne emocje. W 89 minucie kolejna szarża Dawida Kusia prawą stroną, kolejny błąd kapitana Gości, faul i rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Szymon Wawrzonkowski, ale bramkarz Gości zdołał wybronić Jego uderzenie.

Asystent sędziego dostrzegł jednak, że bramkarz Gości zbyt wcześnie ruszył z linii bramkowej, poinformował o tym arbitra głównego, a ten nakazał powtórzenie rzutu karnego. Tym razem piłkę ustawił Mariusz Birówka i ustalił wynik spotkania na 4-2!

W końcówce spotkania na boisku pojawili się Daniel Włodarczyk i Grzegorz Wojtala, którzy zastąpili Waldemara Pindura i Szymona Wawrzonkowskiego.
Po ostatnim gwizdku posypały się serpentyny, polały się szampany, trener Marcin Koczy poleciał w górę, a zawodnicy podziękowali kibicom. Obecny na meczu Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka - Leszczyny Pan Wiesław Janiszewski pogratulował zawodnikom zdobytego awansu oraz przekazał na ręce kapitana drużyny puchar.
Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i głośny doping. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie atmosfera na meczach LKS Unii Książenice będzie na równie niepowtarzalnym poziomie!

Unia Książenice 4-2 (1-2) LKS Baranowice

5 Mariusz Birówka 1-0
31 Janusz Piksa 1-1
45 Mateusz Stolarek 1-2
58 Mariusz Birówka 2-2
78 Artur Kolon 3-2 (samobójcza)
90 Mariusz Birówka 4-2 (rzut karny)

Unia Książenice:Andrzej Topa, Michał Konkol (Leszek Szejka), Miron Michniewski, Jacek Mazgaj, Andrzej Hanak, Zdzisław Marszolik, Mariusz Birówka, Dawid Kuś, Przemysław Kośmider, Waldemar Pindur (Daniel Włodarczyk), Szymon Wawrzonkowski (Grzegorz Wojtala).

LKS Baranowice:Jacek Gajda, Mariusz Majdziński (Krzysztof Mański), Jarosław Wiśniewski, Artur Kolon, Sebastian Bos, Paweł Mastalerz, Adam Selwit, Oskar Bartosek, Mateusz Stolarek, Piotr Tomecki, Janusz Piksa (Mateusz Kolon)