Zwycięstwo 7-1 z Bełkiem

2011-05-08 20:04:30, wyświetleń: 1339 W ramach 15 kolejki C-klasy zawitała do Ksiażenic drużyna LKS II Bełk, która w rundzie jesiennej przegrała z Unią Książenice 0-1 na własnym boisko. Również w tym spotkaniu zawodnicy książenickiem drużyny pokazali wyż

W ramach 15 kolejki C-klasy zawitała do Ksiażenic drużyna LKS II Bełk, która w rundzie jesiennej przegrała z Unią Książenice 0-1 na własnym boisko. Również w tym spotkaniu zawodnicy książenickiem drużyny pokazali wyższość i zwyciężyli 7-1 (3-0). Ostre strzelanie rozpoczął w 15 minucie spotkania niezawodny Sebastian Mączka. Grający trener 4 minuty później podwyższył na 2-0. W 40 minucie, po dośrodkowaniu z prawej strony bramkę głową zdobył Waldemar Pindur. Do przerwy LKS Unia Książenice prowadziła pewnie 3-0. Po przerwie na boisku pojawił się Daniel Włodarczyk, który zmienił strzelca bramki Waldemara Pindura. Po szybkim wznowieniu gry ze środka boiska i wymienieniu kilku podań Sebastian Mączka zapisał się po raz trzeci na liście strzelców. Piątą bramkę dołożył Marcin Nowak. Goście odpowiedzieli bramką z rzutu karnego, którego nie zdołał obronić Łukasz Kruszkiewicz. Szósta i siódma bramka padły z rzutów karnych. Pierwszego wykorzystał wspomniany już Marcin Nowak, a strzelanie zakończył bramkarz Łukasz Kruszkiewicz, który pewnie uderzył z jedenastu metrów. W 70 minucie spotkania na boisku pojawił się Przemysław Grabowski, który zmienił Michała Konkola. 5 minut później na boisku zameldował się Tomasz Głodek zmieniając Jacka Kazmierczaka, który dwukrotnie asystował przy bramkach. W 80 minucie na boisko wszedł Michał Głąb, który zmienił Adriana Klaka. Warto również wspomnieć o Szymonie Wawrzonkowskim, który nie wpisał się na listę strzelców w tym meczu, ale przy Jego nazwisku zapisane zostały 4 asysty.