Pewne zwycięstwo zespołu U-17!

2013-09-18 23:15:00, wyświetleń: 1111 W II kolejce juniorzy LKS Unia Książenice na własnym boisku pokonali LKS Bełk 5-0.
Bramka na 1-0 padła w 10 minucie piłkę przegłówkował Woźniok do Adamczyka, a ten uprzedził obrońcę i pokonał bramkarza gości. Na 2-0 po podaniu ze środka pola od

Bramka na 1-0 padła w 10 minucie piłkę przegłówkował Woźniok do Adamczyka, a ten uprzedził obrońcę i pokonał bramkarza gości. Na 2-0 po podaniu ze środka pola od Koleczko podwyższył Borowiec. Dogodne sytuacje do przerwy mięli jeszcze Mazur oraz Woźniok, lecz ich strzały poszybowały nad bramką. Goście zagrozili tylko z rzutu wolnego-dobry strzał zawodnika z Bełku obronił Niemiec.

W 45 minucie rajdem przez kilkadziesiąt metrów popisał się Musioł - faulowany przez ostatniego obrońcę. Do rzutu wolnego podszedł Adamczyk - nie czekając na gwizdek sędziego zaaplikował Bełkowi bramkę na 3-0. Za Koleczko wchodzi Rybasow. Chwilę później Kwoska zagrywa do Adamczyka, ten odwraca się i uderza z półwoleja 4-0. Na boisku pojawia się Orzechowski za Woźnioka. Kolejna akcja dwóch świeżo wprowadzonych zawodników- rajd Rybasowa lewą stroną, dogranie do Orzechowskiego- a ten w pierwszym kontakcie z piłką zdobywa bramkę, ustalając wynik meczu na 5-0 i zaliczając prawdziwe "wejście smoka". Na boisku pojawiają się Szymała, Kocjan oraz Szaraniec odpowiednio za Bajora, Szczecha oraz Kwoskę.

Podsumowanie:Świetny debiut zalicza Adamczyk popisując się hat-trickiem. Cały zespół grał solidnie taktycznie- co zaowocowało czystym kontem defensywy. Kilka niepotrzebnych fauli blisko naszej bramki - jedyne zagrożenie ze strony LKS Bełk.

Kolejny mecz już w najbliższą niedzięlę o godz. 10.00 na "ciężkim terenie" z Jednością Jejkowice.
Wynik: LKS Unia Książenice - LKS Bełk 5:0 (2:0)
Bramki: Adamczyk x3, Borowiec, Orzechowski
Asysty:Woźniok, Mazur, Musioł, Kwoska, Rybasow
Skład: Niemiec - Bajor(60`Szymała), Musioł, Paszkowski , Szczach (60`Kocjan)- Kwoska (60`Szaraniec), Koleczko (45 Rybasow), Mazur, Borowiec - Woźniok(50` Orzechowski), Adamczyk