Unia wywozi 3 punkty z Chwałowic!

2013-09-22 12:24:21, wyświetleń: 1170 W rozegranym w sobotnie popołudnie, meczu VIII kolejki rozgrywek A-klasy Unia Książenice udała się na wyjazd do Chwałowic, z których wróciła z 3 punktami po pokonaniu miejscowej drużyny Pierwszy Chwałowice 1-0 (0-0). Jedyną bramkę dla Unii zdobył w 7

W rozegranym w sobotnie popołudnie, meczu VIII kolejki rozgrywek A-klasy Unia Książenice udała się na wyjazd do Chwałowic, z których wróciła z 3 punktami po pokonaniu miejscowej drużyny Pierwszy Chwałowice 1-0 (0-0). Jedyną bramkę dla Unii zdobył w 73 minucie spotkania Szymon Wawrzonkowski.

Mecz rozpoczął się od kilku błędów ze strony piłkarzy Unii, dopiero w 23 minucie goście wyprowadzili pierwszą składną akcję, którą strzałem zakończył Arkadiusz Butrykowski. Od tego momentu piłkarze zaczęli tworzyć akcje, ale niestety brakowało finalnego podania.
Po przerwie trener Marcin Koczy dokonał zmiany boisko opuścił kontuzjowany Jacek Mazgaj, a zastąpił go Miron Michniewski.

W 60 minucie strzał oddał kapitan drużyny Unii Andrzej Hanak, ale brankarz wyłapał strzał bez większych problemów. Trener gości zaniepokojony sytuacją na boisku dokonuje kolejnych zmian w 64 minucie na placu gry pojawił się Daniel Ceremuga, który zastąpił zmęczonego Waldemara Pindura oraz 66 minucie zobaczyliśmy Grzegorza Wojtalę, który zastąpił Leszka Szejkę. W 73 minucie po świetnym podaniu rezerwowego Mirona Michniewski do bramki piłkę wpakował Szymon Wawrzonkowski i goście mogli cieszyć się z prowadzenia.

Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry strzelca bramki zmienił Daniel Włodarczyk. Wynik nie uległ zmianie, a więc Unia dopisuje sobie kolejne 3 punkty.

Warto także wspomnieć o kibicach, których było bardzo dużo, serdecznie dziękujemy za dopingowanie naszej drużyny.

Bramka: Wawrzonkowski 73
Żółte kartki: Szejka, Gładysz

Unia: Dudek - Konkol, Marszolik J., Mazgaj (Michniewski 46), Gładysz - Kuś, Hanak A., Szejka (Wojtala 66), Wawrzonkowski (Włodarczyk 88) - Pindur (Ceremuga 64), Butrykowski.
Trener: Marcin Koczy