Grabownia wywozi 3 punkty z Książenic louboutin heren schoenen

2013-09-29 19:57:36, wyświetleń: 1600 Niestety Unia Książenice poniosła dziś trzecią porażkę w sezonie. Po dramatycznym meczu, który zakończył się wynikiem 3-4, Jedność Grabownia wywiozła 3 punkty z Książenic. The louboutin heren schoenen voor voorkoop.

Gospodarze zaczęli dobrze b

Gospodarze zaczęli dobrze bo już w 9 minucie wykonywali pierwszy rzut rożny w meczu, ale już w 12 minucie po błędzie obrońców oraz bramkarza goście cieszyli się z prowadzenia. Jednak Unia już po minucie doprowadziła do remisu za sprawą Arkadiusza Butrykowskiego, któremu asystował Szymon Wawrzonkowski. Gospodarze jeszcze nie ochłonęli po bramce, a bramkarz Unii musiał drugi raz wyciągać piłkę z siatki i znów goście wyszli na prowadzenie.

W 27 minucie po podaniu Andrzeja Hanaka bramkę strzelił Dawid Kuś i znów w rozgrywce był remis. Cztery minuty później Unia mogła objąć prowadzenie ale Arek Butrykowski za lekko uderzył piłkę.

W 33 minucie Jedność cieszyła się z prowadzenia, ponieważ kolejny błąd popełniła obrona. W 41 minucie po faulu bramkarza Unii w polu karnym sędzia pokazał na "wapno", a piłkarz Grabownii pewnie zamienił karnego na bramkę. Do przerwy 2:4 dla gości. The cute louboutin heren schoenen voor voorkoop online.

W drugiej połowie gospodarze wzięli się do odrabiania strat, w 53 minucie pięknym strzałem z wolnego popisał się Zdzisław Marszolik. Później Unia miała jeszcze kilka sytuacji, ale bramkarz gości przy każdej akcji był na posterunku. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie. And now buy cheap louboutin heren schoenen via online store.

Bramki dla Unii zdobyli: Arek Butrykowski 13, Dawid Kuś 27 i Zdzisław Marszolik 53

Żółta kartka: Z. Marszolik

Skład: Dudek - Konkol, Marszolik J., Mazgaj, Gładysz (Marker 60) - Michniewski (Włodarczyk 89), A. Hanak, Marszolik Z., Kuś - Wawrzonkowski (Ceremuga 68), Butrykowski.

Trener: Marcin Koczy