Unia pokonuje Górnika 2-0!

2013-10-13 22:26:30, wyświetleń: 2962 Unia dopisała dziś kolejne 3 punkty w ligowej tabeli. W meczu w ramach 11 kolejki A-klasy książenicka drużyna pokonała Górnika Boguszowice 2-0 (2-0).

Gospodarze zaczęli bardzo dobrze bo już w 3 minucie świetnym strzałem popisał się Waldemar Pi

Gospodarze zaczęli bardzo dobrze bo już w 3 minucie świetnym strzałem popisał się Waldemar Pindur, ale piłka poszybowała minimalnie obok bramki. Minutę później Górnik strzelił bramkę, jednak był spalony. Dziesięć minut później strzał zza pola karnego oddał Wawrzonkowski, ale piłka znów minęła bramkę. Jednak w 22 minucie Szymon po raz kolejny uderzył z daleka i Unia mogła cieszyć się z prowadzenia. Piłkarze poszli za ciosem, podanie Waldemara Pindura wykorzystał Dawid Kuś i było 2 do 0. W 36 minucie kolejny dobry strzał oddał Leszek Szejka, ale kolejny raz piłkę wybił bramkarz.

W 48 minucie świetna akcja gospodarzy Andrzej Hanak do Dawida Kusia, dośrodkowanie na głowę Arkadiusza Butrykowskiego, ale piłka poszybowała obok słupka. 6 minut później do rzutu wolnego podszedł Mariusz Birówka, który oddał dobry strzał ale piłka znów minęła bramkę. W 75 minucie Mariusz oddał kolejny dobry strzał, ale tym razem bramkarz był na posterunku.

Kolejny raz serdecznie dziękujemy kibicom za przybycie na mecz oraz za zaangażowanie się w zbieranie nakrętek.

Bramki: Wawrzonkowski 22, Kuś 25

Żółte kartki: Hanak A.

Unia: Adamiec - Konkol, Marszolik Z., Michniewski - Kuś, Szejka (Marker 87), Hanak A., Birówka, Wawrzonkowski (Hanak K. 89) - Pindur (Ceremuga 70), Butrykowski (Gładysz 80).

Trener: Marcin Koczy