Porażka 2-4 w Radziejowie

2014-05-05 09:30:40, wyświetleń: 968 Niestety Unia przegrała drugi mecz w ciągu 4 dni wynikiem 2-4. Tym razem zawodnicy LKS Unii polegli w Radziejowie, gdzie wczoraj podejmowali tamtejszy MKS 32. Bramki dla Unii zdobyli: Kamil Pierchała (3-1) i Arek Butrykowski (3-2).

Niestety Unia przegrała drugi mecz w ciągu 4 dni wynikiem 2-4. Tym razem zawodnicy LKS Unii polegli w Radziejowie, gdzie wczoraj podejmowali tamtejszy MKS 32. Bramki dla Unii zdobyli: Kamil Pierchała (3-1) i Arek Butrykowski (3-2).

Unia mecz rozpoczęła w składzie: Robert Dudek - Michał Konkol, Jacek Mazgaj, Leszek Szejka, Miron Michniewski, Kamil Pierchała, Szymon Wawrzonkowski, Michał Janiszewski, Artur Gładysz, Przemysław Kośmider, Arkadiusz Butrykowski
Na ławce rezerwowych do dyspozycji trenera Marcina Koczego zostali: Andrzej Topa, Michał Słowik, Dariusz Adamczyk, Grzegorz Wojtala, Daniel Ceremuga.
Pod nieobecność zawieszonego za kartki Andrzej Hanaka, opaskę kapitańską nosił Michał Konkol.

Pierwsze nieszczęście dla Unii przyszło w 6 minucie. Robert Dudek wyszedł na 16 metr myśląc, że łapiąc piłkę zmieści się w szesnastce. Sędzia zdecydował jednak inaczej, ukarał bramkarza Unii żółtą kartką i podyktował
rzut wolny, który Gospodarze zamienili na bramkę. Rozochoceni Gospodarze atakowali dalej. W 16 minucie nadeszła pierwsza odpowiedź Unii - Michał Janiszewski próbował z rzutu wolnego, ale nad poprzeczką.
10 minut później było 2-0. Nieporozumienie Leszka Szejki i Michała Konkola w środku pola, dośrodkowanie, zamieszanie w polu karnym i 2-0.
W 30 minucie na boisku pojawił się Michał Słowik, który zastąpił Jacka Mazgaja.
Od 33 minuty Gospodarze prowadzili 3-0.
Unia zareagowała bardzo szybko. 2 minuty po trzeciej bramce uderzył Kamil Pierchała i zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach LKS Unii Książenice. Mimo, że do końca pierwszej połowy pozostało 10 minut to na boisku wydarzyło się jeszcze wiele ciekawego.
Od 43 minuty Gospodarze grali w osłabieniu, gdyż za brutalny faul na Szymonie Wawrzonkowskim czerwoną kartką został ukarany jeden z zawodników MKS.
W 44 minucie gola kontaktowego zdobył Arek Butrykowski i Unia wróciła do gry.

W przerwie trener Marcin Koczy dokonał 1 zmiany. Na boisku pojawił się Dariusz Adamczyk, który zastąpił Michała Janiszewskiego.
W 48 minucie żółtą kartkę zobaczył Leszek Szejka.
Minute później mogło być 4-2, ale na wysokości zadania stanął Robert Dudek.
Kilka minut później próbował Szymon Wawrzonkowski, próbował Przemek Kośmider, ale piłka mijała bramkę Gospodarzy.
W 60 minucie kolejna próba Szymona Wawrzonkowskiego, ale piłkę ofiarnie wybronił obrońca drużyny MKSu.
2 minuty później kolejna dogodna sytuacja dla Unii, piłkę wstrzeliwał Kamil Pierchała, ale nikt nie dołożył nogi i Unia nie mogła cieszyć się z remisu.
W 67 minucie kolejna żółta kartka, tym razem dla Darka Adamczyka.
Na 20 minut przed końcem trener Koczy wpuścił na boisko Daniele Ceremugę, który zastąpił Kamila Pierchałę.
W 77 minucie remis mógł oddalić się na odległość 2 bramek, ale Robert Dudek wybronił sytuację jeden na jeden. W 83 minucie Grzegorz Wojtala zastąpił Mirona Michniewskiego.
Wyczekiwania bramka padła w doliczonym czasie gdy. Niestety zdobyli ją zawodnicy z Radziejowa, którzy w ten sposób przypieczętowali zwycięstwo i dopisali 3 punkty w ligowej tabeli.

MKS 32 Radziejów 4-2 (3-2) Unia Książenice
Kamil Pierchała 33`, Arkadiusz Butrykowski 44`

Skład: Robert Dudek - Michał Konkol, Jacek Mazgaj (Michał Słowik 30`), Leszek Szejka, Miron Michniewski (Grzegorz Wojtala 83`), Kamil Pierchała (Daniel Ceremuga 73`), Szymon Wawrzonkowski, Michał Janiszewski (Dariusz Adamczyk 46`), Artur Gładysz, Przemysław Kośmider, Arkadiusz Butrykowski
Rezerwowi: Andrzej Topa
Żółte kartki: Leszek Szejka, Dariusz Adamczyk