Remis z drużyną Zryw Bzie

2011-05-29 22:05:37, wyświetleń: 997 W rozegranym dzisiaj spotkaniu C-klasy pomiędzy drużyną Zryw Bzie a LKS Unią Książenice padł remis 1-1 (0-0). Bramkę na wagę jednego punkta zdobył niezawodny Szymon Wawrzonkowski w doliczonym c

W rozegranym dzisiaj spotkaniu C-klasy pomiędzy drużyną Zryw Bzie a LKS Unią Książenice padł remis 1-1 (0-0). Bramkę na wagę jednego punkta zdobył niezawodny Szymon Wawrzonkowski w doliczonym czasie gry.
Już w pierwszej połowie LKS Unia mogła objąć prowadzenie na boisku rywala. w 15 minucie spotkania strzałem z 16 metrów w słupek trafił wspomniany Szymon Wawrzonkowski. Kilka minut później to gospodarze mogli zdobyć bramkę. Po zamieszaniu w polu karnym ekipy z Książenic piłka ponownie trafiła w słupek. Kolejne dogodne szanse na zdobycie bramki miał Bartosz Brdak, który dwukrotnie strzelał na bramkę Zrywu, lecz został zatrzymany przez świetnie dysponowanego bramkarza gospodarzy.
Druga połowa należała do gości z Książenic, którzy dominowali na boisku lecz nie potrafili przełożyć tego na zdobycz bramkową. W 70 minucie spotkania Waldemar Pindur po wrzutce kapitana zespołu Sebastiana Mączki trafił w słupek. W 85 goście wykonywali rzut rożny. Piłkę przejęli gospodarze i popędzili z kontrą w kierunku bramki LKS Unii. Napastnik gospodarzy stanął oko w oko z Łukaszem Kruszkiewiczem i nie dał szans bramkarzowi gości. Tym samym gospodarze na kilka minut przed zakończeniem spotkania objęli prowadzenie. Jednak ostatni akcent należał do LKS Unii. Po faulu na Bartoszu Brdaku, rzut wolny wykonywał Sebastian Mączka. Bramkarz gospodarzy, który przez cały mecz spisywał się bardzo dobrze, wypluł piłkę przed siebie. W odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie znalazł się Szymon Wawrzonkowski i zdołał uratować jeden cenny punkt.