Unia wraca na tarczy z Gotartowic

2014-08-25 11:12:55, wyświetleń: 1041 Niestety z wczorajszego wyjazdu do Gotartowic na starcie ze tamtejszą drużyną Sygnałów, w ramach IV kolejki A-klasy,
Unia Książenice po słabym meczu nie przywiozła punktów. Tym samym Gospodarze zrewanżowali się naszej drużynie, za dwie porażki po

Unia Książenice po słabym meczu nie przywiozła punktów. Tym samym Gospodarze zrewanżowali się naszej drużynie, za dwie porażki poniesione w zeszłym sezonie. Wtedy to Unia na własnym boisku wygrała 5-1 (3 bramki Szymona Wawrzonkowskiego, po jednej dołożyli Arek Butrykowski i Dawid Kuś), a w rewanżu na wiosnę ponownie zainkasowała 3 punkty, a mecz zakończył się wynikiem 1-3 (do bramki Gospodarzy trafiali: Jacek Mazgaj, Dawid Kuś i Andrzej Hanak).

We wczorajszym meczu zadebiutował nowy bramkarz LKS Unii - Karol Tkocz. Całe wyjściowy zestawienie Unii wyglądało następująco: Karol Tkocz, Leszek Szejka, Michał Konkol, Adrian Marszolik, Miron Michniewski, Tomasz Bendorz, Adnrzej Hanak, Grzegorz Cuber, Błażej Lasia, Krzysztof Polonius, Szymon Wawrzonkowski.
W obwodzie pozostali: Andrzej Topa, Dawid Kuś, Michał Słowik, Daniel Ceremuga, Michał Janiszewski i Dariusz Adamczyk.

Dopiero w 20 minucie kibice zobaczyli pierwszy strzał na bramkę. Uderzał Krzysztof Polonius, ale nad poprzeczką.
Gospodarze odpowiedzieli kilka minut później, ale również niecelnie. W 25 minucie bramkarza Sygnałów próbował zaskoczyć Szymon Wawrzonkowski, ale uderzył zbyt lekko i strzał bez problemów wyłapał bramkarz Gospodarzy.
W 31 minucie Sygnały objęły prowadzenie. Karol Tkocz był bez szans przy uderzeniu z 25 metrów, które zmierzało w samo okienko jego bramki.
Zawodnicu Unii nie zdążyli otrząsnąć się ze straty bramki, a już 4 minuty później przyszło kolejne uderzenie. Podane ze środka boiska i sytuacja sam na sam, po której zawodnik z Gotartowic płaskom strzałem po ziemi podwyższył na 2-0, a jak się później okazało - ustalił wynik spotkania.

Przed przerwą bramkę kontaktową próbował zdobyć z rzutu wolnego Adrian Marszolik, ale bramkarz Gospodarzy obronił uderzenie.W przerwie trener Marcin Koczy dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawił się Dawid Kuś zmieniając Krzysztofa Poloniusa i Michał Słowik zastępujący Grzegorza Cubera.

W 48 minucie, prowadzący to spotkanie Pan Bochynek dopatrzył się rzekomego zagrania ręką zawodnika Unii i podyktował rzut karny dla Gospodarzy. Jednak tym razem szczęście uśmiechnęło się do książenickiej ekipy i piłka uderzona z 11 metra przeleciała nad poprzeczką. Ta sytuacja podziałała na książenicki zespół, który próbował zaatakować, jednak nie przyniosło to bramkowego rezultatu.
W 51 minucie próbował Szymon Wawrzonkowski, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.
W 58 minucie próbował Adrian Marszolik, ale kolejny strzał Unii był zbyt lekki by pokonać bramkarza Sygnałów.
W 78 minucie chyba najlepszą okazję na złapanie kontaktu z Gospodarzami miał Michał Słowik. Po rzucie rożnym piłka wylądowała pod jego nogami, ale uderzył zbyt mocno i przeniósł piłkę nad poprzeczką.
Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Unia po słabym meczu, w którym było dużo niedokładności i nieporozumień, poniosła drugą porażkę w tym sezonie.

Sygnały Gotartowice 2-0 (0-0) Unia Książenice

skład: Karol Tkocz, Leszek Szejka, Michał Konkol, Adrian Marszolik (Dariusz Adamczyk 85`), Miron Michniewski, Tomasz Bendorz, Andrzej Hanak, Grzegorz Cuber (Michał Słowik 46`), Błażej Lasia, Krzysztof Polonius (Dawid Kuś 46`), Szymon Wawrzonkowski.
żółte kartki: Adrian Marszolik, Michał Słowik
christian louboutin pas cher | louboutin pas cher | ugg pas cher | chaussure louboutin pas cher