11-1 (4-1) z Interem Krostoszowice

2011-08-28 23:21:51, wyświetleń: 1705 W rozegranym dzisiaj meczu trzeciej kolejki o mistrzostwo C-klasy LKS Unia Książenice pokonała Inter Krostoszowice 11-1. Bramki dla zespołu gospodarzy zdobyli: Dawid Ocytko, Bartek Brdak, Marcin Nowak, Artur Gładys

W rozegranym dzisiaj meczu trzeciej kolejki o mistrzostwo C-klasy LKS Unia Książenice pokonała Inter Krostoszowice 11-1. Bramki dla zespołu gospodarzy zdobyli: Dawid Ocytko, Bartek Brdak, Marcin Nowak, Artur Gładysz, Sebastian Mączka oraz Szymon Wawrzonkowski, który aż sześciokrotnie wpisał się na listę szczelców.
W wyjściowym składzie Unii pojawili się: Łukasz Kruszkiewicz, Michał Konkol, Marcin Nowak, Bartek Brdak, Jacek Bernacki, Andrzej Hanak, Sebastian Mączka, Jacek Kaźmierczak, Waldemar Pindur, Szymon Wawrzonkowski oraz Dawid Ocytko. Mecz rozpoczął się znakomicie dla Gospodarzy, którzy w 6 minucie objęli prowadzenie po bramce Szymona Wawrzonkowskiego. Asystował mu Waldemar Pindur. 7 minut później było już 2-0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Szymon, a podawał mu Jacek Kaźmierczak. W 30 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Bartek Brdak i było 3-0. Drużyna Interu Krostoszowice zdołała strzelić na 3-1, ale na tym skończyły się ich popisy strzeleckie. Przed przerwą do bramki Gości trafił jeszcze Dawid Ocytko, który dobił obroniony przez bramkarza strzał Waldemara Pindura. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4-1. Po przerwie na boisku pojawił się Karol Białecki, który zmienił Dawida Ocytko. W 50 minucie ponownie dał znać o sobie duet Wawrzonkowski-Kaźmierczak i było 5-1. 5 minut później szóstego gola dołożył ponownie Szymon Wawrzonkowski, który po podaniu Waldemara Pindura znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kilka minut później Waldemar Pindur został zastąpiony przez Artura Gładysza. Siódma bramka to zasługa Marcina Nowaka, którego prostopadłym podaniem obsłużył Andrzej Hanak. W 75 minucie było 8-1 a strzelcem bramki ponownie Szymon Wawrzonkowski. Podawał w tej sytuacji Sebastian Mączka. Dziewiąta bramka to ponownie zasługa duetu Mączka-Wawrzonkowski z tą różnicą że asystował Szymon, a bramkę zdobył Sebastian. W między czasie na boisku pojawił się Przemek Grabowski, który zmienił Jacka Kaźmierczaka oraz Grzegorz Wojtala, który zastąpił Michała Konkola. Dziesiąta bramka i znowu w akcji Szymon Wawrzonkowski, dla którego była to szósta bramka w spotkaniu, a dziesiąta w rozgrywkach C-klasy w sezonie 2011/2012. Strzelanie zakończył w 87 minucie Artur Gładysz, a asystował mu wspomniany już x-krotnie Szymon.
Wynik mógł być znacznie wyższy, jednak w kilku ciekawych akcjach sędzia spotkania dopatrzył się pozycji spalonej.