Unia pokonuje KS 27 Gołkowice II

2011-09-18 18:19:58, wyświetleń: 1404 W zakończonym przed chwilą spotkaniu pomiędzy Unią Książenice a drużyną z Gołkowic, lepsi okazali się goście z Książenic, którzy pewnie zwyciężyli 0-5 (0-1). Bramki dla książenickiego LKSu zdobyli: Szymon Wawrzonkowski (3), Dawid Ocytko oraz Marcin N

W zakończonym przed chwilą spotkaniu pomiędzy Unią Książenice a drużyną z Gołkowic, lepsi okazali się goście z Książenic, którzy pewnie zwyciężyli 0-5 (0-1). Bramki dla książenickiego LKSu zdobyli: Szymon Wawrzonkowski (3), Dawid Ocytko oraz Marcin Nowak (rzut karny).
W wyjściowej jedenastce zabrakło Michała Konkola, który pauzował za żółte kartki. Jego miejsce w obronie zajął Grzegorz Wojtala. W bramce kolejny raz pojawił się Łukasz Kruszkiewicz. Poza wspomnianą dwójką na boisku od 1 minuty pojawili się: Bartek Brdak, Jacek Bernacki Waldemar Pindur, Dawid Ocytko, Sebastian Mączka, Marcin Nowak, Andrzej Hanak, Jacek Kaźmierczak i Szymon Wawrzonkowski.
Pierwsza połowa to dość wyrównane zawody ze wskazaniem na Unię. Do 20 minuty książeniccy zawodnicy stworzyli kilka sytuacji, ale nie potrafili zamienić ich na bramkę. W 24 minucie rzut wolny wykonywał Sebastian Mączka, obrońca gospodarzy wybili piłkę głową wprost pod nogi Jacka Bernackiego. Ten przyjął piłkę i dośrodkował w kierunku Dawida Ocytko, który przelobował bramkarza i było 0-1 dla Unii. W 41 minucie po faulu żółtą kartę zobaczył Andrzej Hanak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Druga połowa należała do Unii Książenice, która panowała i rządziła na boisku przez całe 45 minut. Swój indywidualny dorobek bramkowy powiększył Szymon Wawrzonkowski, który w 50 minucie wykorzystał sytuację sam na sam bo podaniu Sebastiana Mączki. W 55 minucie było 0-3 ponownie za sprawą Szymona, któremu asystował Marcin Nowak po wznowieniu gry rzutem z autu. Czwarta bramka to ponownie współpraca Marcina i Szymona, podawał ten pierwszy, a drugi zdobył swoją 20 bramkę w rozgrywkach C-klasy w sezonie 2011/2012. W 61 min w polu karnym faulowany był Bartek Brdak. Do piłki podszedł Marcin Nowak i zdobył piątą bramkę dla zespołu, ustalającym tym samym wynik spotkania. W 88 minucie niepotrzebną żółtą kartkę za dyskusje z sędzią zarobił Szymon Wawrzonkowski.