Porażka z Polarisem

2011-10-16 17:55:50, wyświetleń: 1621 Polaris Żory zwyciężył w spotkaniu 10 kolejki C-klasy z Unią Książenice. Obie bramki padły na początku spotkania. Unia kończyła mecz w 9-tkę.
Po okazałym zwycięstwie i pięknej grze przeciwko Płomieniowi Czuchów apetyty wszystkich były

Po okazałym zwycięstwie i pięknej grze przeciwko Płomieniowi Czuchów apetyty wszystkich były wielkie. Jednak to Polaris wykorzystał nieliczne okazje i okazał się zabójczo skuteczny. Spotkanie było bardzo ostre. Sędzia główny pokazał 9 żółtych kartek i 3 czerwone. Zawodnicy LKS Unii przegrywając 0-2 stworzyli kilka okazji do strzelenia bramki, lecz skuteczność była bardzo miznerna. Od 36 minuty obie drużyny grały w dziesiątkę. W zespole Unii Książenice czerwoną kartkę zobaczył Michał Konkol. Po przerwie trener Mączka wprowadził na boisko Dawida Ocytko i Artura Gładysza. Mimo starań zawodników Unii wynik nie zmienił się. Dodatkowo w końcówce spotkania drugą żółtą a w konsekwecji czerwoną kartkę zobaczył Artur Gładysz, który zdaniem sędziego zachował się niesportowo.
Była to trzecia porażka LKS Unii w tym sezonie.