3 punkty na zakończenie rundy

2011-11-13 15:22:13, wyświetleń: 1293 W zakończonym przed kilkunastoma minutami, ostatnim spotkaniu w rundzie jesiennej, LKS Unia Książenice pokonała w Rogoźnej tamtejszą drużynę Jedność 1-2 (1-1). Pierwszą bramkę zdobył Szymon Wawrzonkowski, drugą Bartek Brdak.

Cały mecz toczył się pod dyktando Unii Książenice, która przyjechała do Rogoźnej z jasnym celem - 3 punkty na zakończenie rundy jesiennej. W 22 minucie spotkania padła pierwsza bramka. Z rzutu rożnego dośrodkował Waldemar Pindur a Szymon Wawrzonkowski zdobył bramkę. Szturm na bramkę gospodarzył trwał nadal ale ich bramka była jakby zaczarowana. Piłka trafiała w poprzeczkę, słupek ale nie chciała wpaść do siatki ponownie. Aż w końcu w 37 minucie znalazła się w siatce, tyle tylko że bramki strzeżonej przez Daniela Konska i było 1-1. Kolejny raz sprawdziło się przysłowie o niewykorzystanych, mściwych sytuacjach.
Po przerwie Artur zmienił Artura. Na boisku pojawił się Artur Gładysz, który zastąpił Artura Markera. Obraz gry nie zmieniał się. Unia tworzyła klarowne sytuacje, ale nie potrafiła zamienić ich na bramki. Sytuacja zmieniła się w 80 minucie. Do rzutu wolnego podszedł Bartek Brdak i zdobył bramkę na wagę 3 punktów.